Projektowanie stron www


Profesjonalna witryna internetowa powinna być nie tylko estetycznie wykonaną elektroniczną wizytówką, lecz również nośnikiem cennych informacji o Państwa firmie. Powinna być elastyczna, łatwa w konfiguracji i rozbudowie a jednocześnie odpowiadać światowym standardom używanych technologii. Nasi specjaliści zapewnią Państwu wszystkie te cechy, dodatkowo służąc radą jak rozwijać strategie związane z biznesem elektronicznym.

 


Firma Sebipol oferuje Państwu innowacyjne rozwiązania internetowe. Wdrażane przez firmę systemy internetowe oraz implementowane w niemal każdym projekcie systemy zarządzania treścią (CMS), pozwalają naszym Klientom dowolnie zarządzać cenną informacją, a co najważniejsze w czasie rzeczywistym reagować na potrzeby rynku. Dzięki dużej elastyczności i otwartości systemu, praktycznie każda osoba w firmie, posiadająca odpowiednie prawa dostępu, ma możliwość zdalnego zarządzania informacją publikowaną w serwisie internetowym.

 

Możliwości Systemu Zarządzania Treścią Serwisu:

 

System jest uniwersalny zarówno pod względem platformy sprzętowej, jak również systemowej. Aby dokonywać zmian w serwisie wystarczy dostęp do Internetu i przeglądarka internetowa. Każdy upoważniony pracownik  posiadający odpowiednie prawa dostępu do systemu odpowiadające jego kompetencjom w firmie może mieć wpływ na treść serwisu (dodać, usunąć, zmienić). Odległość nie ma znaczenia. Upoważniony pracownik ma możliwość zdalnego dokonywania zmian w treści serwisu (np. w trakcie delegacji).


Istnieje również możliwość tworzenia zamkniętych struktur informacyjnych (intranetów) oraz wydzielonych struktur serwisu dla wybranych użytkowników. Oddzielenie informacji dostępnej dla wszystkich, od informacji kierowanej do zamkniętej grupy np. odrębna oferta dostępna tylko dla Partnerów firmy.
Budując System mamy na względzie jak największe ułatwienie pracy, budując przyjazny i funkcjonalny interfejs użytkownika, pozwalający na intuicyjną i przyjemną pracę. Korzystający z naszego systemu nie muszą dysponować specjalistyczną wiedzą techniczną, wystarczy że znają podstawy obsługi komputera.

Korzyści z wdrożenia Serwisu:

 •     redukcja kosztów rozbudowy i aktualizacji serwisu WWW
 •     możliwość modyfikacji danych w czasie rzeczywistym
 •     skalowalność - możliwość strukturalnej rozbudowy serwisu
 •     rzeczywista kontrola nad zawartością merytoryczną serwisu
 •     ograniczenie czasu tworzenia i aktualizacji serwisu WWW
 •     wielojęzyczność
 •     łatwa modyfikacja szaty graficznej serwisu


Przykładowe moduły Serwisu:


Moduł dodawania stron serwisu
Moduł pozwalający na dowolną rozbudowę struktury serwisu. Umożliwia dodawanie i usuwanie grup stron oraz stron podrzędnych zawartych w obrębie każdej z grup.


Moduł edycji treści stron serwisu
Mechanizm ten pozwala edytować wszystkie teksty zawarte w serwisie, dodawać linki (zarówno dotyczące wewnętrznej struktury serwisu, jak dowolnych miejsc dostępnych w Internecie). Do każdej ze stron istnieje możliwość załączenia plików (np. pdf, zip). Moduł pozwala również na dowolne rozmieszczenie zdjęć użytych w merytorycznej części serwisu.

 

Moduł sklepu internetowego
Dzięki temu modułowi istnieje możliwość stworzenia własnego sklepu w Internecie. Struktura i pogrupowanie produktów są dowolne. Do każdego produktu można dołączyć dowolną liczbę atrybutów. Sklep może być połączony z istniejącą w Państwa firmie bazą danych o produktach, dzięki czemu nie trzeba dokonywać aktualizacji danych w internetowym wydaniu sklepu. Znakomicie integruje się również z istniejącymi już stronami WWW. Aktualizacji produktów można dokonywać również za pośrednictwem zwykłej przeglądarki internetowej.

 

Moduł wyszukiwania
Przeszukuje zawartość serwisu, zgodnie z zadanym kryterium, a następnie wyświetla listę stron, zawierających poszukiwane informacje. Istnieje możliwość rozbudowy właściwości modułu wyszukiwania.

 

Aktualności
Moduł aktualności pozwala na przedstawianie w serwisie bieżących informacji. Każda aktualność opatrzona jest tytułem, datą wprowadzenia, datą ważności (datą ewaluacji aktualności). Dodanie nowej informacji powoduje umieszczenie jej skrótu w globalnie wyznaczonym miejscu (z reguły jest to ramka na głównej stronie serwisu).


Produkty i usługi
Moduł ten pozwala na utworzenie i edycję listy oferowanych produktów i usług.
Istnieje możliwość podziału produktów i usług na grupy. Każdy z produktów jest w pełni edytowalny (zmiana danych technicznych, zdjęć produktu, opisu).


FAQ
Frequently Asked Questions (Najczęściej Zadawane Pytania). Moduł pozwalający na prezentację na stronach WWW najczęściej zadawanych pytań wraz z przygotowanymi odpowiedziami.


Oferty pracy i praktyk
Moduł pozwala na prezentowanie oraz zarządzanie ofertami pracy i praktyk. Rozwiązanie to posiada funkcję dodawania oraz edycji prezentowanych ofert pracy i praktyk wraz z możliwością przeglądania zapytań na poziomie przeglądarki WWW.

 

Moduł tablicy ogłoszeń
To bardzo przydatne narzędzie dla internautów odwiedzających Państwa serwis, służące do zamieszczania ogłoszeń bezpośrednio na stronie WWW. Istnieje tu możliwość zdefiniowania różnych grup ogłoszeń (np. kupno, sprzedaż, praca, usługi itp.), zarządzanie nimi. Pomocna jest również funkcja automatycznego usuwania nieaktualnych czy przeterminowanych ogłoszeń.
 

Kamera internetowa
Na Państwa stronie może pojawić się również obraz z kamery internetowej umieszczonej w dowolnym miejscu na świecie. Jest to wspaniała funkcjonalność dająca możliwość prezentowania produktów "na żywo", obrazowania przebiegu targów czy konferencji.
 

Lista dystrybucyjna
(Newsletter) Moduł ten umożliwia użytkownikom subskrypcję informacji związanych z serwisem. Pozwala to na przekazanie konkretnej informacji, która dotrze do użytkownika.


Powiadom przyjaciela
Moduł ten umożliwia użytkownikom wysłanie informacji o serwisie do znajomego. Daje to możliwość zebrania informacji o zainteresowanych tematyką serwisu, jak też zapewnia, że informacja jest rzetelna i konkretna.


Forum wiedzy eksperta
Moduł prezentuje porady, metody rozwiązywania problemów. Forum wiedzy eksperta nie wprowadza sztywnej formuły punktu (pytanie - odpowiedź jak w FAQ). Daje możliwość dogłębnego potraktowania problemu, oraz skatalogowania go. Istnieje również możliwość zadania pytania ekspertowi.


Ankieta / Sonda
Moduł pozwalający na przeprowadzenie badań opinii wśród użytkowników internetu (np. opinia użytkowników na temat oferowanego produktu).
 

Chat - elektroniczna pogawędka
Moduł pozwalający na prowadzenie elektronicznej pogawędki na stronie Internetowej. Może być używana jako kolejny kanał kontaktu z klientem. Dzięki chat możliwe jest połączenie się np. ze specjalistą firmy i zadawanie pytań w czasie rzeczywistym. Ogromna popularność usługi chat sprawia, iż jest to bardzo ceniony środek komunikacji z klientem.
 

Top Ten
Niewielka, lecz znajdująca szerokie zastosowanie funkcja pozwalająca na utworzenie listy dziesięciu najbardziej istotnych artykułów w serwisie (np. najpopularniejszych wśród internautów).
 

Statystyki wejść
Moduł pozwalający na przeprowadzenie badań dotyczących liczby odwiedzających serwis z wyszczególnieniem różnych parametrów. Możliwe jest obserwowanie wykresów na konkretną godzinę czy dzień, zestawień miesięcznych i rocznych z podziałem na domeny, używane systemy operacyjne lub przeglądarki internetowe etc.

 

Losowe wybieranie
Istnieje również możliwość losowego wybierania wyświetlanych komponentów na stronach serwisu. Może być to np. grafika czy animacja na stronie głównej lub baner. Przygotowane wcześniej różne warianty wyświetlanych obrazów pojawiają się w sposób losowy przy kolejnych odsłonach tej samej strony.
 

Konstruktor formularzy
Moduł pozwalający na dowolne tworzenie wszelkiego rodzaju formularzy kontaktu z właścicielem serwisu.

 

Dostęp za pośrednictwem hasła
Gdy zaistnieje potrzeba ograniczenia dostępu do wybranych sekcji serwisu WWW, możliwe jest wyodrębnienie grupy lub poszczególnych użytkowników, którym nadane zostaną prawa dostępu.

 

Wersje językowe
Moduł umożliwiający wprowadzanie wersji językowych serwisu.

 

Dodatki
Państwa serwis może być również wyposażony w szereg dodatkowych funkcji uatrakcyjniających stronę WWW. Mogą być to dodatki okolicznościowe (np. spadające płatki śniegu, życzenia świąteczne itp.), specyficzne elementy graficzne, jak również takie udogodnienia jak "dodaj do ulubionych", data i godzina, zegar, lista na każdy dzień "imieniny mają" oraz szereg innych.
 

W ramach produkcji Państwa Serwisu zapewniamy:

 

 •     opracowanie struktury serwisu wspólnie z Działem Marketingu
 •     projekty graficzne serwisu do akceptacji Zamawiającego
 •     przygotowanie tzw. INTRO poprzedzającego właściwy Serwis
 •     udostępnianie kolejnych etapów prac do bieżącego wglądu
 •     instalację Serwisu na wyznaczonym lub własnym  serwerze
 •     przeszkolenie pracownika firmy w zakresie aktualizacji Serwisu
   

Zapraszamy do współpracy ! Home | Firma | Nasz Zespół | Oferta | Realizacje | Klienci | Aktualności | Referencje | Nowe Produkty | Newsletter | Kontakt