Wizytówki


Wykonujemy druk wizytówek metodą offsetową, sitodrukową, sublimacyjną i cyfrową w zależności od wielkości nakładu, terminów realizacji i oczekiwań naszych klientów. Wykonujemy druk wypukły wizytówek i tłoczenia zarówno suche jak i przy użyciu kolorowych folii.

Wizytówki - druk cyfrowy

Wykonujemy wizytówki metodą cyfrową. To najtańsza i najszybsza metoda dla druku małej ilości wizytówek. Wizytówki wyglądają równie dobrze co drukowane innymi technikami, jednakże klient nie ponosi zbędnych kosztów klisz, matryc etc.

Wizytówki - druk sublimacyjny

Wykonujemy druk wizytówek metodą sublimacyjną. Technika ta pozwala na uzyskanie dobrego odwzorowania kolorów druku offsetowego i uzyskanie w dużo krótszym czasie produktu finalnego. Druk jest lekko błyszczący i delikatnie wypukły co sprawia, że wizytówki wyglądają profesjonalnie i elegancko. Technologia doceniana jest przez firmy drukujące wizytówki stosunkowo często, ale w małych nakładach.


Wizytówki - druk offsetowy Pantone i CMYK

 

Profesjonalne wizytówki wykonane w technice druku offsetowego. Druk farbami w ściśle określonej kolorystyce według skali Pantone. Charakteryzują się najwyższą jakością i najwierniejszym odwzorowaniem kolorów. Metoda ta jest stosowana przy druku wizytówek z elementami o szczegółowo określonej kolorystyce i przy dużych nakładach wizytówek - minimalny nakład to 1200 szt. (do 12 wzorów).
Na koszt druku decydujący wpływ ma ilość kolorów i nakład. Możliwość druku na dowolnym papierze, w dowolnym formacie. Oferta adresowana głównie do klientów korporacyjnych.

Wizytówki w pełnym kolorze CMYK z obydwu stron to atrakcyjna forma krótkiej prezentacji firmy na małym formacie. Jednostronne foliowanie pozwala na odręczne umieszczenie dodatkowych informacji na odwrocie wizytówki. Minimalny nakład 500 szt. (jednego wzoru). Druk na sztywnym kartonie, dwustronnie bielonym o gramaturze 300g. Standardowy wymiar i sztywny karton umożliwiają łatwe przechowywanie.

 

Wizytówki sitodrukowe  nietypowe

Sitodrukiem drukujemy głównie wizytówki na nietypowych podłożach (bardzo grubych kartonach, foliach, tworzywach sztucznych, pleksach, drewnie, materiałach tekstylnych). Technika ta wykorzystywana jest również do druku nietypowych kolorów (złoty, srebrny, barwy fluoroscencyjne).

 

Wizytówki wypalane - druk wypukły

Wizytówki wypalane (wypukłe) charakteryzują się widocznie wypukłym drukiem, wyczuwalnym w dotyku. Powszechnie uważane za prestiżowe i eleganckie. Proces produkcyjny jest bardzo pracochłonny, co za tym idzie koszty produkcji są wysokie, ale efekt końcowy jest doskonały.

 

Wizytówki tłoczone ekskluzywne

Wizytówki tłoczone to wizytówki wydrukowane dowolną techniką, dodatkowo zdobione tłoczeniem logotypu lub innych elementów. Wykonuje się tzw. suche tłoczenia polegające na uwypukleniu wybranych elementów i tłocznie kolorowymi foliami. W obydwu przypadkach wizytówka nabiera ekskluzywnego wyglądu i ma niepowtarzalny charakter.

 

Wizytówki lakierowane

 

Wizytówki lakierowane w całości lub punktowo to wizytówki wydrukowane dowolną techniką, dodatkowo zdobione błyszczącym lub matowym lakierem. Lakier czyni powierzchnię śliską co dodaje efekt luminacji światła. Tą metodą w sposób bardzo efektowny można ozdobić niektóre elementy graficzne wizytówki.

Zapraszamy do współpracy ! Home | Firma | Nasz Zespół | Oferta | Realizacje | Klienci | Aktualności | Referencje | Nowe Produkty | Newsletter | Kontakt