Klienci

Memograf

Firma Memograf to studio graficzne, pre press. Specjalizuje się w wydrukach wysokiej jakości ze szczególną dbałością o wykorzystywane materiały.

Megapowerflush

Angielska firma działająca na terenie Londynu zajmująca się czyszczeniem instalacji grzewczych.

Zofia Danuta Pasińska

Malarka mieszkająca w Łodzi

Olex

Firma OLEX z siedzibą w podkrakowskiej uzdrowiskowej miejscowości Radziszów specjalizuje się w produkcji mebli ogrodowych i wypoczynkowych. Nasze meble wykonane są z wysokiej jakości impregnowanego drewna świerkowego. Na zamówienie meble mogą zostać wymalowane na żądany kolor i wykonane w dowolnych rozmiarach.

Amed

Firma AMED Biuro Techniczno - Handlowe została założona w 1990 roku i prowadzi działalność gospodarczą głównie na rynku krajowym. 

Zakres działalności obejmuje akwizycję, zakupy i sprzedaż wyrobów zużywalnych dla centralnych i podręcznych sterylizatorni oraz instalacji różnych urządzeń technologicznych do wyposażania centralnych i podręcznych sterylizatorni, bloków operacyjnych, stacji oczyszczania łóżek, uzdatniania i destylacji wody do celów medycznych, wytwórni płynów infuzyjnych, laboratoriów, aptek dla publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Aimcomms

Aimcomms śwadczy usługi Public Relations oraz Public Affairs największym międzynarodowym korporacjom, jak również mniejszym spółkom, wśród których jest wiele renomowanych firm z Polski, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Francji i Ukrainy.

ISD Polska

Korporacja ISD - Industrial Union of Donbass (ISD) działa na polskim rynku od 2003 r. Przełomowym momentem stał się rok 2005, kiedy to ukraińska firma kupiła 100% udziałów Huty Stali Częstochowa oraz dwunastu spółek zależnych produkcyjnych i usługowych.

Od tego czasu ISD nie tylko zostało właścicielem częstochowskiego kombinatu, ale przede wszystkim zdobyło zaufanie i renomę w branży stalowej jako solidny i odpowiedzialny partner. Jest cenionym kontrahentem największych firm w Polsce i na świecie, a pracownicy firmy są szanowani za wiedzę i doświadczenie.

Dziś w Polsce w ramach międzynarodowej Korporacji ISD działają: spółka zarządzająca ISD Polska, ISD Huta Częstochowa oraz wyspecjalizowana firma handlowa ISD Trade.

Strategicznym celem Grupy ISD w Polsce jest osiągnięcie wiodącej pozycji producenta stali oraz blach specjalistycznego asortymentu z łączną roczną produkcją na poziomie 1,2 mln ton blach. W planach jest także rozwój Centrum Konstrukcji Stalowych. By to osiągnąć ISD stale inwestuje w modernizację częstochowskich zakładów oraz budowę silnej Grupy. 

Sport Emotions

Sports Emotions jest agencją promocyjną i eventową. Została założona przez Tomasza Dąbrowskiego i jest owocem jego doświadczeń wyniesionych ze społecznej pracy w klubie sportowym, a także w firmie zajmującej się organizacją imprez sportowych. Dziś Sports Emotions łączy pasje i zdolności całego zespołu.

FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o.

Grupa Freyssinet, światowy lider specjalistycznych robót w zakresie inżynierii lądowej, działa w dwóch obszarach:
dział konstrukcji i geotechnika.

1 2 3 4 5 6 7 810 11 12 13 14 15 16
 Home | Firma | Nasz Zespół | Oferta | Realizacje | Klienci | Aktualności | Referencje | Nowe Produkty | Newsletter | Kontakt