Klienci

The Greyhound

Londyński pub w starym stylu.

Haga

Firma Haga zajmuje się sprzedażą części samochodowych różnych marek.

Hays Poland

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej, notowanej na giełdzie w Londynie, grupy HAYS plc i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną.

Grupa posiada ponad 350 biur w 25 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje ponad 5 tysięcy specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura Hays zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i w Trójmieście.

Hays oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, executive search, Candidate Attraction Solutions oraz doradztwa HR.

Heinz Glass Działdowo

Heinz Glas Działdowo Sp. z o. o. bazuje na ponad 60 - letnim doświadczeniu w wytwarzaniu opakowań szklanych. Specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych opakowań ze szkła bezbarwnego o pojemnościach od 5 do 500 ml. Od niedawna w ofercie posiada szkło barwione w zasilaczu. Doświadczenie, stosowana  technologia produkcji IS oraz najnowocześniejsza aparatura kontrolna pozwalają zapewnić najwyższą jakość oferowanych  wyrobów.

Stowarzyszenie Labteam

Stowarzyszenie Labrador Retriever Team (LabTeam), którego celem jest popularyzacja wiedzy o potrzebie szkolenia psa tej rasy oraz propagowanie aktywnego spędzania z nim czasu.

Accreo Taxand

Accreo Taxand to niezależna firma oferująca usługi doradztwa ­pod­atkowego oraz e­uropejskiego. Należy do międzynarodowej sieci ­Taxand, która jest pierwszym globalnym stowarzyszeniem niezależnych doradców podatkowych i finansowych.­

Niezależność oraz międzynarodowe doświadczenie ­pozwalają jej tworzyć niestandardowe rozwiązania wykraczające poza zawartość oferowanych na rynku seryjnych produktów konsultingowych.

Księgarnia Małe Czytanie

Małe Czytanie to księgarnia oferująca polskie książki dla dzieci w Anglii.

Ragnar Seurity Ltd

Agencja ochrony działająca na terenie Londynu.

Praktyka Lekarzy Rodzinnych

Praktyka Lekarzy Rodzinnych to placówka ochrony zdrowia świadcząca usługi medyczne dla mieszkańców Warszawy od 1998 roku. W obecnej siedzibie przy ul. Sobieskiego 60 działa jako przychodnia od 01.04.2005 roku. Główną działalnością jest świadczenie kompleksowych usług lekarsko – pielęgniarskich w ramach podstawowej opieki zdrowotnej na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Piekarnia Cukiernia AK Otrębusy

Piekarnia Cukiernia AK Otrębusy to firma działająca na rynku mazowieckim od ponad 16 lat. Rejestracja spółki miała miejsce w 1991 roku. Dynamiczny rozwój i szybko rosnąca liczba odbiorców zaowocowały otwarciem w 2000 roku drugiego zakładu produkcyjnego w Pionkach koło Radomia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 Home | Firma | Nasz Zespół | Oferta | Realizacje | Klienci | Aktualności | Referencje | Nowe Produkty | Newsletter | Kontakt