Klienci

Lexus

Lexus to światowy producent wysokiej klasy, luksusowych samochodów osobowych.

Toyota

Toyota to światowy producent wysokiej klasy samochodów.

Edipresse Polska

Edipresse Polska - wydawnictwo prasowe znane m.in. z takich tytułów jak Viva, Przyjacółka, Przekrój, Dom i Wnętrze, Uroda, Dziecko a także portali internetowych np. www.polki.pl.

Masterfoods Polska

Masterfoods Polska to największy oddział Mars Inc. w Europie Centralnej. Jej fabryki należą do najlepszych w korporacji. 40% polskiej produkcji trafia do ponad 50 krajów na całym świecie. To czyni Masterfoods Polska drugim co do wielkości eksporterem w branży spożywczej w Polsce.

Agencja Mienia Wojskowego

Agencja Mienia Wojskowego jest agendą państwową nadzorowaną przez Ministra Obrony Narodowej. Jej główne zadania to: sprzedaż lub inne zagospodarowanie zbędnych nieruchomości oraz rzeczy ruchomych dla MON i MSWiA, zaopatrywanie Sił Zbrojnych RP, oraz realizacja innych strategicznych zadań dla Sił Zbrojnych RP i MON.

Polskie Radio S.A.

Polskie Radio to stacja radiowa nadająca popularne audycje takie jak Cztery pory Roku czy Lato z Radiem.

MPO

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m.st. Warszawie zapewnia kompleksową obsługę: spółdzielni mieszkaniowych, osiedli, firm i obiektów handlowych oraz posesji prywatnych w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów oraz oczyszczania dróg, placów i wszelkich innych szlaków komunikacyjnych.

dk Career Online Sp. z o.o.

dk Career Online jest najmłodszą spółką dk Group (www.dkgroup.pl). We współpracy z firmami grupy dk Career Online rozwija oparte na technologiach internetowych, specjalistyczne aplikacje pomagające Klientom w efektywnym zarządzaniu kapitałem ludzkim. Dostępne przez WWW, opracowane przez dk Career Online oprogramowanie wspiera Klientów w szeregu zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, począwszy od rekrutacji, poprzez systemy płacowe, aż po sferę komunikacji z pracownikami i pracy zespołowej.

Zachodniopomorskie Centrum Zaawansowanych Technologii

Zachodniopomorskie Centrum Zaawansowanych Technologii - którego prace są przedmiotem licznych projektów badawczych i opracowań naukowych publikowanych w renomowanych czasopismach światowych.

Wołoszański Sp. z o.o.

Wołoszański Sp. z o.o.- wydawnictwo publikujące książki historyczne m.in. autorstwa Bogusława Wołoszańskiego.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 Home | Firma | Nasz Zespół | Oferta | Realizacje | Klienci | Aktualności | Referencje | Nowe Produkty | Newsletter | Kontakt