Aktualności

24.01.2011: Nowa siedziba Studia grafiki komputerowej Sebipol

Miło nam poinformować Państwa o zmianie siedzimy firmy - Studia grafiki komputerowej Sebipol. Obecnie nasze biuro znajduje się przy ulicy Sygietyńskiego 23a w Otrębusach. Budowa i wyposażenie nowego obiektu były współfinansowane ze środków  Unii Europejskiej w  ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.    

Do Państwa dyspozycji został uruchomiony także nowy numer telefonu (+48 22) 379 61 88 oraz fax (+48 22) 379 61 89. Stary numer telefonu  (+48 22) 729 01 33 jest równiez aktywny.

„Nowa siedziba z całą pewnością da nam większy rozwój, wzrost zatrudnienia oraz możliwość obsługi większej ilości kluczowych klientów. Pozwoli na bardziej twórczą i efektywną pracę w komfortowych warunkach oraz obniżenie kosztów utrzymania”– mówi Sebastian Szczepański – właściciel firmy Sebipol.


01.12.2010: Sebipol proponuje charytatywne firmowe kartki okolicznościowe na Nowy Rok 2010.

Sebipol proponuje Państwu charytatywne firmowe kartki okolicznościowe. Każda wysłana przez Państwa do klientów kartka wspiera Fundację Dzieci Niczyje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kartek noworocznych 2010.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na kartki świąteczne.

 

FUNDACJA DZIECI NICZYJE
Jej celem jest ochrona dzieci przed krzywdzeniem oraz pomoc dzieciom krzywdzonym, ich rodzinom i opiekunom.
W placówkach prowadzonych przez Fundację udzielana jest pomoc psychologiczna, medyczna
i prawna ofiarom krzywdzenia i ich opiekunom.  www.fdn.pl
 


13.10.2009: Sebipol proponuje charytatywne firmowe kartki wielkanocne na 2010 rok

Każda wysłana przez Państwa do klientów kartka wspiera Fundację Rodzin Adopcyjnych. Zapraszamy do składania  zamówień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na kartki Wielkanocne.


16.03.2009: Sebipol otwiera sklep komputerowy w Otrębusach

Firma Sebipol otworzyła przy ulicy Sadowej 8 w Otrębusach sklep komputerowy. Na klientów czeka w nim atrakcyjna oferta sprzętu komputerowego i multimedialnego oraz bogaty wachlarz usług.
 

W sklepie można nabyć komputery, oprogramowanie akcesoria komputerowe i sieciowe, tusze i tonery do drukarek, artykuły biurowe a także uzyskać fachową poradę. Sprzedawca pomoże dobrać sprzęt i oprogramowanie odpowiadające potrzebom klienta. Firma Sebipol zapewnia także sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Poza możliwością zakupu nowego sprzętu sklep świadczy także usługi naprawy i modernizacji komputerów, również w siedzibie klienta (Otrębusy i okoliczne miejscowości).

"Dla naszej firmy otworzenie placówki w Otrębusach rodzi nowe szanse pozyskania nowych klientów. Mamy nadzieję, iż okoliczne firmy oraz klienci indywidualni będą zainteresowani wciąż rosnącą liczbą oferowanych usług  a poziom ich świadczenia przekona do stałego z nich korzystania" mówi Sebastian Szczepański, prezes Sebipol.

W sklepie można także przegrać cenne filmy czy zdjęcia z kaset VHS, VHS-C, DV, płyt CD/DVD, dysków HDD, Kart pamięci na płyty CD/DVD. Punkt oferuje także usługi retuszowania, obróbki i odnawiania zdjęć oraz reedycję i skład filmów. Można także zeskanować slajdy, negatywy, zdjęcia lub strony a4, odbić na ksero czy wydrukować dokumenty. Dostępne są także usługi bigowania, trymowania, bindowania i laminowania a także niszczenia dokumentów.


09.02.2009: Sebipol proponuje charytatywne firmowe kartki Wielkanocne.

Każda wysłana przez Państwa do klientów kartka wspiera "Instytut Matki i Dziecka". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kartek Wielkanocnych 2009.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na kartki Wielkanocne.


05.01.2009: Nowa siedziba firmy Sebipol

Studio grafiki komputerowej, firma Sebipol zmieniła siedzibę. Zwiększenie powierzchni biurowej jest następstwem dynamicznego rozwoju firmy i rosnącej liczby obsługiwanych klientów. Nowy budynek biurowy ma zapewnić lepszy komfort pracy a jednocześnie umożliwić dalszy rozwój zespołu specjalistów. Przeprowadzka została połączona z kompleksowym odnowieniem infrastruktury technicznej i sprzętowej.

Obecny adres biura to:
Sebipol
ul. Sadowa 8,
05-805 Otrębusy k. Warszawy.


Dotychczasowe kanały komunikacji z Sebipol zostały rozszerzone o dodatkowy numer telefonu i faksu: + 48 22 729 01 33.  Pozostałe dane takie jak miejsce rejestracji firmy, REGON, NIP oraz konto bankowe nie zmieniły się.


23.10.2008: Sebipol proponuje charytatywne firmowe kartki okolicznościowe na Nowy Rok 2009.

Sebipol proponuje Państwu charytatywne firmowe kartki okolicznościowe. Każda wysłana przez Państwa do klientów kartka wspiera "Centrum Zdrowia Dziecka". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kartek noworocznych 2009.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na kartki świąteczne.


15.10.2008: Sebipol uruchomił portal internetowy miejscowości Otrębusy k. Warszawy (www.otrebusy.pl)

Portal stworzony przez Sebipol powstał przy współpracy z lokalną społecznością i przedsiębiorcami z rejonu Otrębus i okolic. Strona internetowa poprawi komunikację między sołtysem a mieszkańcami oraz ułatwi kontakty wewnątrz społeczności Otrębus, Kań Helenowskich i Popówka.

Będzie propagować informacje dotyczące historii rejonu, a także wydarzeń religijnych, kulturalnych i oświatowych oraz wspierać okolicznych twórców i artystów. Ułatwi użytkownikom dotarcie do produktów i usług oferowanych przez lokalnych przedsiębiorców.

W portalu internetowym znajdą się informacje sołeckie, gminne i powiatowe, archiwalne numery miesięcznika „U nas O.K.”, artykuły historyczne i aktualności, a także ogłoszenia drobne. Będzie można zobaczyć m.in. takie działy jak: instytucje, sławni ludzie i ciekawe miejsca oraz kultura. Do dyspozycji internautów są także galerie zdjęć i katalog firm, a także informacje o rozkładzie jazdy pociągów WKD i autobusów PKS. Zalogowani użytkownicy skorzystają zapewne z rozbudowanych opcji społecznościowych jak i forum dyskusyjnego służącego wymianie poglądów na temat ostatnich wiadomości dotyczących życia w Otrębusach i okolicznych miejscowościach.

Na szczególną uwagę zasługuje ciekawy wygląd strony oraz przejrzysty interfejs menu. Dla mniej zaawansowanych użytkowników stworzono wiele podpowiedzi i objaśnień działania poszczególnych funkcji – FAQ. Firma Sebipol dla potrzeb portalu wykonała także zdjęcia panoramy Otrębus z wieży kościoła. Zdjęcia zostały połączone i zanimowane za pomocą technologii Flash. Interaktywna animacja została umieszczona w górnej części portalu. Kolejnym wyzwaniem jaki podjęła firma Sebipol był projekt herbu Otrębus, oraz digitalizacja wielu archiwalnych zdjęć i artykułów zamieszczonych na portalu.

Zachęcamy do odwiedzenia portalu www.otrebusy.pl

 


27.05.2008: Nowe logo i strona internetowa naszego studia

Sebipol wprowadza nowe logo, mocniej identyfikujące firmę na rynku oraz witrynę internetową pozwalającą na łatwy dostęp do oferty produktowej obecnym i przyszłym Klientom.
 

Nowe logo wkomponowuje się w stylistykę współczesnych trendów na rynku informatycznym wyznaczanych przez światowych liderów, a jego oryginalność pozwoli efektywnie wyróżnić się na rynku. Bardziej nowoczesny, dynamiczny i optymistyczny symbol firmowy stanie się podstawą stworzenia atrakcyjnego wizerunku firmy Sebipol.

„Jesteśmy przekonani, iż nowy wizerunek przedsiębiorstwa będzie lepiej wyrażał wartości przyświecające naszej działalności, czyli: profesjonalizm, wysoką jakość oraz budowanie trwałych kontaktów biznesowych z Klientami poprzez uczciwość i zaufanie” - mówi Sebastian Szczepański, prezes Sebipol.

Nowa witryna internetowa firmy Sebipol www.sebipol.com.pl

Wraz ze zmianą logo i wizerunku została udostępniona nowa witryna internetowa. Usługi i produkty prezentowane są w sposób bardziej przejrzysty. Sebipol zamierza w większym stopniu wykorzystywać stronę do pozyskiwania nowych Klientów i udostępniać kolejne funkcje umożliwiające obsługę Klientów on-line.

Korzyści z nowego logo i strony WWW

Kolor pomarańczowy, który jest kolorem firmy Sebipol, uznaje się w niemalże wszystkich kulturach za symbol witalności i człowieczeństwa. To samo dotyczy figury geometrycznej jaką jest okrąg. Kula ziemska (widoczna na stronie WWW) symbolizuje powszechność usług, a jako znak jakości wyraża perfekcyjne wykonanie produktów oraz profesjonalny serwis usług. Środkowy symbol w logo nawiązuje do pierwszej litery nazwy firmy, jak również do technologii związanych z Internetem. Całość otoczona na zewnątrz okrągłym chromowanym obramowaniem daje efekt trójwymiarowości, przywodzący na myśl nowoczesną technologię, dynamizm i indywidualność.

Dominującym kolorem nowej strony internetowej jest niebieski. Dzięki bogatej symbolice, kolor ten wyraża kluczowe wartości marki: wiedzę, harmonię i trwałość. Odzwierciedla tym samym autorytet marki będącej ekspertem w dziedzinie systemów wystawienniczych, grafiki i poligrafii oraz usług internetowych.

Najważniejsi są nasi Klienci

Dążymy do tego, aby dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości produkty graficzne i marketingowe, a także usługi. Chcemy zmieniać się wraz z tymi, którzy nam zaufali, lepiej rozumieć ich potrzeby, jak i stworzyć silną markę, z którą będą chcieli się utożsamiać. Studio grafiki komputerowej Sebipol chce wyjść na przeciw coraz to większym wymaganiom obecnych i potencjalnych Klientów. Odmieniony wizerunek firmy pozwoli Klientom lepiej dostrzec szanse jakie otwiera przed nimi współpraca z Sebipol. Mowa tu w szczególności o szerokim zakresie naszej oferty oraz lepszej jej dostępności i prezentacji na firmowej witrynie internetowej.


1 2
 Home | Firma | Nasz Zespół | Oferta | Realizacje | Klienci | Aktualności | Referencje | Nowe Produkty | Newsletter | Kontakt