Aktualności

03.06.2021: Tworzymy nową stronę

Szanowni Klienci,
mając świadomość, iż obecna nasza strona pamięta zamierzchłe czasy postanowiliśmy stworzyć nową stronę. Wygaszenie technologii Flash przez Microsoft, której obecna strona używała sprawiło, iż nie wygląda i nie działa ona jak powinna. Stworzenie nowoczesnej strony wymaga jednak trochę czasu, który w większości przeznaczamy na realizację ambitnych projektów. Prosimy zatem o cierpliwość i korzystanie z obecnej zawartości.

.


03.03.2017: Nowy kreator ram i passe partout w www.obrazynaplotnie.net

Już od początku grudnia za pomocą funkcjonalnego kreatora, oprócz stworzenia obrazu  czy plakatu (z własnego zdjęcia lub wybranego z bazy 20 mln zdjęć) można dobrać ramę, jak również passe partout, z szybą lub plexi. Do wyboru jest  ponad sto ram okleinowanych oraz surowych z możliwością pomalowania na wybrany kolor z palety RAL.

 

Dzięki nowoczesnemu kreatorowi użytkownik ma podgląd produktu na wszystkich etapach wyboru obrazu lub plakatu. Zmiana koloru ściany pod obrazem lub plakatem ułatwia wyobrażenie jak będzie on wyglądał zawieszony na ścianie. Wizualizację można także zapisać w formie pliku JPG w celu porównania z innymi konfiguracjami, czy przedstawienia propozycji klientowi. Możliwe jest również zamówienie samej ramy, pod wymiar posiadanego już obrazu.

Dodane zostały także nowe szablony obrazów łączonych. Do wyboru są obrazy 2-6 częściowe, prostokątne oraz trójkątne o różnych wymiarach i układach części.  Na wizualizacjach rysują się wymiary zarówno całościowe, jak i poszczególnych części obrazu.  Do każdej użytej grafiki można dopasować wybrany efekt (czarno-biały, sepia, cold), odbić czy obrócić a także wybrać rodzaj uszlachetnienia – lakier błyszczący, matowy czy satyna. Dostępne są również różnego rodzaju materiały, na których produkcja jest  drukowana –tapety, papiery, płótna malarskie czy folie.

www.obrazynaplotnie.net to sklep internetowy prowadzony przez firmę Sebipol, w którym istnieje możliwość zakupu obrazów drukowanych na płótnie z własnego zdjęcia lub wybranego z obszernej bazy, fototapet, naklejek czy bannerów z wykorzystaniem intuicyjnego kreatora. W ofercie są także ramy, krosna malarskie i podobrazia oraz sztalugi.

Więcej informacji na facebooku >>>

 


15.02.2017: Obrazy na płótnie

Firma Sebipol poszerzyła swoją ofertę o obrazy drukowane na płótnie jednocześnie kreując nową markę obrazynaplotnie.net. Oferta obejmuje wydruki reprodukcji sławnych mistrzów malarstwa (van Gogh, da Vinci, Dali i.in.), obrazy składające się z kilku prostokątnych, kwadratowych lub trójkątnych elementów, tworzących całość oraz możliwość wdrukowania i oprawienia własnego zdjęcia.

Obraz z pliku graficznego nadrukowany jest na wysokiej jakości płótnie, które następnie naciągnięte jest na blejtram i polakierowane. Możliwe jest oprawienie go później w ozdobną ramę.

Do nadruków używany jest ploter drukujący ekosolwentowy SC-S30610 firmy Epson. Firma stosuje tylko oryginalny atrament UltraChrome GS2, który jest całkowicie nieszkodliwy, bezzapachowy, nie zawiera niklu – przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach. Płótno z wysokiej jakości materiału 350g, wiernie odwzorowuje naturalne płótno malarskie.  Obrazy są polakierowane (w macie lub połysku), dzięki czemu posiadają wyjątkową odporność na uszkodzenia oraz blaknięcie kolorów, można je także wycierać na mokro. Jakość oferowanego przez Sebipol wydruku jest jakością fotograficzną w bardzo wysokiej rozdzielczości 1440 dpi, każdy szczegół wygląda realistycznie. Boki obrazu są także zadrukowane.

  

Obrazy składane są ręcznie, oraz starannie pakowane.  Do każdego kompletu dodawane są haczyki i instrukcja montażu.

Aktualne oferty dostępne są na stronie: obrazynaplotnie.net


23.12.2016: Życzenia Świąteczne

.


25.03.2016: Spokojnych świąt Wielkiej Nocy

.


23.12.2015: Życzenia Świąteczne

.


01.09.2015: Nowość w Sebipol!

Oprawa obrazów. Różne profile ram do wyboru. W ofercie ramy okleinowe  (pokryte włoską okleiną) oraz ramy surowe (z litego drewna olchowego, naturalne, bejcowane lub malowane na dowolny kolor z palety RAL).

 

 

 


03.04.2015: Spokojnych Świąt Wielkanocnych

.


22.12.2014: Wesołych Świąt

.


09.09.2014: Wystawa o historii Września ’39 w Brwinowie

Firma Sebipol zaprojektowała i wykonała 8 dwustronnych plansz (rollup)  o wymiarach 85 x 200 cm. Wystawa opowiada nie tylko o bitwie pod Brwinowem i dzielnej postawie ludności cywilnej we wrześniu 1939 r., ale też o ciekawej historii Legii Akademickiej, w której przed wojną odbył służbę Karol Wojtyła.

Wystawę historyczną w Organistówce będzie można zwiedzać do 28 września br. w następujących dniach: poniedziałek (15 i 22 września) w godz. 16-19, sobota (20 i 27 września) w godz. 10-12, niedziela (21 i 28 września) w godz. 10-13 oraz po umówieniu się.

Wystawa przygotowana jest w związku z obchodami 75. rocznicy bitwy pod Brwinowem w ramach projektu „Pola Parzniewskie – szlak historyczno-przyrodniczy”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

 

 


2 3
 Home | Firma | Nasz Zespół | Oferta | Realizacje | Klienci | Aktualności | Referencje | Nowe Produkty | Newsletter | Kontakt